PRODUKTŲ FILMAVIMAS

Profesionalūs vaizdo įrašai yra puiki priemonė parodyti, pristatyti produktą, paskatinti pardavimus ir sukelti teigiamą emociją žiūrovui. Jūsų produkto video gali tapti svarbia bendros marketingo strategijos dalimi ar net jos pagrindu, o kokybiški vaizdo įrašai padeda parduoti greičiau ir lengviau.

Mūsų produktų filmavimo paslauga naudojasi elektroninės parduotuvės, įvairių sričių įmonės, menininkai ir kt. Turime didelę patirtį šioje srityje ir visada padedame rasti geriausią sprendimą produktui pristatyti.

Profesionaliai nufilmuoti vaizdo įrašai gali būti naudojami reklamai internete, televizijoje, socialiniuose tinkluose. Juose pirkėjas gali apžiūrėti produktą, susipažinti su jo savybėmis. Vizualus pateikimas yra labai svarbus ir skatina norą pirkti, filmuota medžiaga yra artimiausia realiai apžiūrai, todėl skatina pirkėjo pasitikėjimą, perteikia emociją. Tai geriausias būdas reprezentuoti internetu parduodamus produktus, kurių realiai apžiūrėti pirkėjas neturi galimybės.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS:

Komercinė produktų videografija, 360 laipsnių video, išpakavimo video (unboxing), pristatomieji video, renginių filmavimas, podcast filmavimas.

KOKIŲ PRODUKTŲ VIDEOGRAFIJĄ ATLIEKAME?

Filmuojame įvairius produktus: drabužius, maistą, papuošalus, kosmetiką, aksesuarus, gyvūnų, sporto, namų apyvokos, automobilių, laisvalaikio prekes. Ir esmės, galime nufotografuoti ar nufilmuoti viską, ką galima atnešti į studiją. Turime daug patirties dovanų, drabužių, maisto prekių, virtuvės reikmenų videografijoje, tačiau filmuojame ir fotografuojame įvairiausius gaminius, kaskart stengiamės atrasti ir parodyti kiekvieno iš jų išskirtinumą.

NUO KO PRIKLAUSO PRODUKTŲ FILMAVIMO KAINA?

Produktų filmavimo kainą lemia projekto sudėtingumas. Vaizdo įrašai gali būti labai įvairūs, pristatyti produkto savybes, parodyti išpakavimo momentą ar net pristatyti naudojimą. Vaizdo įrašuose galima naudoti įvairius efektus ir grafinę informaciją. Priklausomai nuo produkto specifikos, filmavimai vyksta skirtingose aplinkose, naudojamas įvairus apšvietimas. Visa tai diktuoja pasiruošimo sąlygas: kiek ir kokių prireiks rekvizitų, ar reikės kviestis modelį ir kt. Kintamųjų labai daug, todėl tikslią kainą pasakyti sudėtinga – ji su klientu aptariama projekto koncepcijos derinimo proceso metu.

D.U.K.

PRIEŠ ĮGYVENDINANT PROJEKTĄ: KAIP VYKSTA PASIRUOŠIMAS PRODUKTŲ FILMAVIMUI?

Kartu su klientu aptariame idėją, išsiaiškiname lūkesčius ir pageidavimus video medžiagai. Kalbėtis bus paprasčiau, jei pateiksite patikusių pavyzdžių – tai galėsime paprasčiau išsigryninti koncepciją, tinkamą jūsų produktui pristatyti. Remdamiesi savo patirtimi taip pat galime pasiūlyti idėjų, patarti, kaip geriau vizualiai atskleisti jūsų produkto privalumus. Projekto kaina pateikiama sutarus dėl esminių aspektų.

KAIP VYKSTA DARBAS PO PROJEKTO PATVIRTINIMO?

Detaliai aptarus idėją ir suderinus smulkmenas, sutariame dėl produktų pristatymo į fotostudiją. Rūpinamės reikalingais rekvizitais (kompozicijai, jeigu reikia), atliekame kitus paruošiamuosius darbus. Produktai filmavimui yra kruopščiai paruošiami, nuo jų pašalinami visi nešvarumai ir dulkės, nes kamera „mato“ net ir tai, kas nepastebima plika akimi. Filmavimo darbams naudojama moderni ir pažangi technika, kuri užtikrina aukštą vaizdo kokybę. Po filmavimo vykdoma vaizdo medžiagos peržiūra, atrenkami geriausi kadrai, jie redaguojami ir montuojami naudojant profesionalią programinę įrangą. Galiausiai paruoštas vaizdo įrašas pateikiamas kliento peržiūrai, suderinamos smulkios galutinės korekcijos.

KIEK LAIKO UŽTRUNKA PARUOŠTI PRODUKTŲ VIDEO?

Produktų videografijos darbų trukmė labai priklauso nuo projekto sudėtingumo, apimties ir kitų veiksnių. Nežinant reikalavimų, sudėtinga pasakyti tikslų terminą, todėl jį dažniausiai aptariame koncepcijos derinimo metu. Dirbame lanksčiai ir visada stengiamės maksimaliai prisiderinti prie kliento poreikių. Paprasčiausius produktų baltame fone vaizdo įrašus galime paruošti per 1–5 darbo dienas, kompleksinius, sudėtingus įrašus, kurie reikalauja specialaus pasiruošimo (rekvizitų, modelių, aplinkos, apšvietimo ir kt.) – per 5–10 darbo dienų.